Kontaktinformation

Ordertelefon

0775-333 055

Innesälj
innesalj@bioli.se
0775-333 055

Försäljning

Robert Piotrowski
Försäljningschef
robert.piotrowski@bioli.se
0735-17 75 70

Rikard Jansson
Säljchef Norra & Mellan Sverige
rikard.jansson@bioli.se
070-317 39 80

SVERIGE

Stockholm/Mälardalen

Rikard S Jansson
rikard.jansson@bioli.se
070-317 39 80

Robert Piotrowski
robert.piotrowski@bioli.se
073-517 75 70

Norra Sverige

Rikard S Jansson
rikard.jansson@bioli.se
070-317 39 80

Gunilla Oscarsson
gunilla.oscarsson@bioli.se
070-560 00 38

Mats Johansson
mats.johansson@bioli.se
070-341 29 44

Västra Sverige

Maria Jansson
maria.jansson@bioli.se
070-543 33 06

Anna-Karin Tiberg
anna-karin.tiberg@bioli.se
076-309 17 05

Södra Sverige

Susanne Almquist
susanne.almquist@bioli.se
072-155 57 52

Camilla Ivarsson
camilla.ivarsson@bioli.se
076-263 32 65

Tobias Längberg
tobias.langberg@bioli.se
076-869 78 22

INTERNATIONAL

Robert Piotrowski
robert.piotrowski@bioli.se
+ 46 735 17 75 70

Support
För teknisk support kontakta din lokala återförsäljare.

För behandling och råd kring olika skador kontakta vår support via epost:

support@bioli.se

Vill du bli återförsäljare?
Kontakta Robert Piotrowski
073-517 75 70
robert.piotrowski@bioli.se